Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      AromaTouch
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

AromaTouch – mieszanka do masażu

 

AromaTouch  to relaksująca kompozycja przeznaczona do masażu mięśni, pomagająca w pozbyciu się bóli różnego rodzaju i złego samopoczucia. Zapewnia również ukojenie dla głowy, barków i zmęczonych stóp. AromaTouch to jeden z olejków eterycznych wykorzystywanych w technice specjalnego masażu AromaTouch, który zapewnia całkowity relaks, wzmocnienie odporności oraz poprawę nastroju. Jest to opatentowana mieszanka przeznaczona do masażu, która:

  • uspokaja napięcia
  • rozluźnia mięśnie
  • łagodzi podrażnioną tkankę
  • zwiększa cyrkulację
  • wygładza skórę

Skład:

 

Bazylia - Ma właściwości przeciwzapalne i przeciwskurczowe. Relaksuje mięśnie spastyczne, łącznie z tymi, które przyczyniają się do bólów głowy i migren.

 

Grejpfrut - Ma uspokajające i uśmierzające właściwości. Może pomagać podczas zmęczenia i stresu.

 

Cyprys - Posiada właściwości przeciwzakaźne, mukolityczne (powodujące upłynnienie i zmniejszenie lepkości śluzu w drogach oddechowych poprzez unieczynnienie wolnych rodników w komórkach), antyseptycznie, orzeźwiające i relaksujące. Poprawia krążenie krwi w płucach, a także łagodzi inne problemy z oddychaniem. Pomaga łagodzić skurcze mięśni i poprawia ogólna krążenie.

 

Majeranek - Ma działanie przeciwskurczowe i relaksujące. Zapobiega skurczom mięśni, które czasami przyczyniają się do bólów głowy. Używany na skurcze mięśni, zwichnięcia, stłuczenia, migreny, oraz bóle mięśni.

 

Lawenda - Jest to olejek wprowadzający równowagę w organizmie. Działa przeciwskurczowo i przeciwbólowo. Pomaga w skręceniach, bólach mięśni i bólach głowy.

 

Mięta pieprzowa - Działa przeciwzapalnie na nerwy i pomaga zmniejszyć stan zapalny w uszkodzonych tkankach. Koi i chłodzi. Pomaga zmniejszać gorączkę, candida, mdłości i przyczynia się do wzmocnienia układu oddechowego.

 

Jak stosować:

  • 3-7 kropli zmieszać z olejem do masażu.
  • Wcierać w okolicach, gdzie występuje problem (jedną lub więcej kropli).
  • Na bóle głowy i migrenę: delikatnie wcierać w czoło, skronie, kości za uszami, oraz kark.
  • Umieścić kroplę na dłoni i delikatnie wdychać.

Powrót: Home >>   Mieszanki >>