Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      Bone
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

Women's Bone Nutrient Complex jest mieszaniną witaminy i minerałów niezbędnych dla zdrowia kości u kobiet w okresie dojrzewania i przez okres menopauzy. Women's Bone Nutrient Complex jest sformułowany z naturalnych składników odżywczych, które obejmują witaminy C i D, a także wapń, magnez i inne śladowe minerały, które wspierają zdrową gęstość kości dla kobiet w każdym wieku.
 
 
Począwszy od najmłodszych lat, kobiety zaczynają budować masę kości. Maksymalna masą osiągają w późnym wieku lat dwudziestu. Dieta bogata w niezbędne składniki odżywcze jest bardzo ważna w początkowym okresie wzrostu a badania sugerują, że kobiety spożywają żywność zawierającą połowę ilości wapnia i innych składników odżywczych zalecanych dla optymalnego zdrowia kości. Niedobór składników jest szczególnie zauważalny u nastolatek, które prowadzą niezdrowy tryb życia i ich dieta nie jest optymalna dla wymagań organizmu gdyż ich młode kości przyswajają składniki odżywcze w tempie niemal dwukrotnie większym od dorosłych kobiet. Dla kobiet w każdym wieku, zdrowe kości i odpowiednia masa kostna mają znaczący wpływ na ogólny stan zdrowia i jakość życia.Utrata masy kostnej, prowadzi do kruchości kości i jest czynnikiem przyczyniającym się do wielu zwyrodnieniowych i zagrażających życiu warunkach w późniejszym okresie życia kobiet. Szacuje się, że jedna na trzy kobiety powyżej 50 roku życia doświadczy złamania na skutek osteoporozy a zagrożenie zgonu z powodu chorób kości jest większe niż z powodu raka piersi.  Women's Bone Nutrient Complex  składa się z naturalnych składników odżywczych niezbędnych dla zdrowia kości, których często brakuje w diecie typowej kobiety. Women's Bone Nutrient Complex zawiera 100% zalecanej dziennej ilości wapnia i magnezu, a także zawiera ważne mikroelementy cynku, miedzi, manganu i boru. Niezbędną witaminę C, dwie formy witaminy D i biotynę również stosować w kompozycji aby pomóc wchłanianie minerałów i struktury kości. Women's Bone Nutrient Complex pomaga budować odpowiednią masę i gęstość kości w okresie dojrzewania i u dorosłych kobiet, aby pomóc w utrzymaniu optymalnego zdrowia kości w trakcie i po przejściu przez menopauzę.
 
DZIAŁANIE:       
    • Zapewnia optymalny poziom witamin i minerałów niezbędnych dla rozwoju i utrzymania zdrowej i gęstej masy kostnej.
    • Zawiera 100% zalecanej dziennej ilości wapnia i magnezu.
    • Obsługa zdrowych kości i ogólnego stan zdrowia prze całe życie kobiety.
 
SKŁAD:
Porcja: 4 kapsułki roślinne
120 sztuk w opakowaniu
Witamina C (jako matrycy glikoproteiny) 90 mg; Witamina D-2 (jak ergokalcyferol) 160 jm; Witamina D-3 (cholekalcyferol) 650 jm; Biotyna (jak d-biotyna) 300 jm; Wapń (jako korala wapnia) 1000 mg; Magnez (jako chelat magnezu) 400 mg; Cynk (jak drożdże) 9 mg; Miedź (jako drożdże) 200 mcg; Mangan (jak drożdże) 200 mcg; Bor (jak drożdże) 2 mg
Inne składniki: warzywa hydroksypropylometyloceluloza, mąka ryżowa, stearynian roślinny.

JAK STOSOWAĆ 
Nastolatki i dorosłe kobiety 4 kapsułki dziennie podczas posiłku.
 
Uwaga:
Produkt nie zastępuje terapii hormonalnej.
Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem.
 
 
 Powrót: Home >> Suplementy >>