Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      IQ Mega
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

IQ Mega - Omega-3 bezwonny olej rybny -jest pozbawiony rybiego zapachu i typowego smaku oleju z ryb. IQ Mega™ stawia na zapach pomarańczy CPTG olejku dōTERRA i jest łatwy do przełknięcia. Suplement IQ Mega dostarcza w każdej porcji 1000 mg skoncentrowanego,czystego omega-3 z oleju z ryb. IQ Mega zawiera niezbędne składniki odżywcze, EPA i DHA w celu wspierania zdrowego mózgu, układu sercowo -naczyniowego,immunologicznego i funkcji stawów. IQ Mega powinien być stosowany codziennie,przez dzieci i dorosłych, wraz z a2z Chewables.
Wspomaga układ sercowo-naczyniowy poprzez zmniejszenie stresu oksydacyjnego 
• Wspiera zdrowe funkcjonowanie stawów 
Dostarcza ważne składniki odżywcze dla zdrowego modulowania funkcji immunologicznych
Chroni przed utlenianiem lipidów i wspiera zdrowe funkcjonowanie mózgu
Promuje zdrową skórę
 
 
 
DZIAŁANIE:
Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) są składnikami odżywczymi wymaganymi przez wiele kluczowych funkcji w organizmie człowieka, w tym wzrostu komórek, rozwoju mózgu, aktywność mięśni, układu odpornościowego, stawów, zdrowia i wielu innych. Podczas, gdy niektóre kwasy tłuszczowe mogą być wytwarzane w organizmie, "niezbędne" kwasy tłuszczowe nie mogą być wytwarzane przez nasz organizm. Jedynym dostarczycielem tych ważnych składników odżywczych pozostaje jedzone przez nas na co dzień jedzenie.
 
Korzyści zdrowotne wynikające z kwasów tłuszczowych Omega-3
Dwa główne kwasy tłuszczowe to omega-6 i omega-3. Współczesna nauka wskazuje, że optymalnie dla zdrowia, ludzie powinni spożywać omega-6 i omega-3 stosunku 1:1 w codziennym jedzeniu. Niestety, ze względu na dużą ilość kwasów omega-6 w olejach roślinnych i coraz większe spożycie pokarmów smażonych i tłustego jedzenia, zachodnia dieta zawiera przewagę kwasów tłuszczowych omega-6 w stosunku nawet 15 do 1. Nadmierna dawka niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-6 doprowadza do chorób takich jak: choroby sercowo-naczyniowe, nowotwory, osteoporozę, choroby zapalne i choroby autoimmunologiczne. Badania dowodzą, że zbyt niskie spożycie omega-3 doprowadzić może do występowania depresji i innych chorób psychicznych. Badania wykazały, że zwiększenie spożycia kwasu tłuszczowego omega-3 ma pozytywny wpływ na zdrowie układu sercowo-naczyniowego, funkcje mózgu i pomaga zrównoważyć stany zapalne w organizmie. Zwiększone spożycie omega-3 wykazuje również pozytywny wpływ na zdrowie stawów, mobilności i zdrowia skóry.
 
IQ Mega
Ważnym jest aby przywrócić równowagę między omega-3 a omega-6. Można to zrobić poprzez zmniejszenie spożycia niezdrowej żywności o wysokiej zawartości kwasów omega-6 i zwiększenie spożycia żywności, która jest bogata w kwasy omega-3. Ryby są doskonałym źródłem kwasów omega-3. Ze względu na niepokojąco rosnący poziom toksyn i metali ciężkich w oceanach świata, dzienne spożycie ryb jako źródła kwasów omega-3, nie jest akceptowane przez niektórych konsumentów. W rzeczywistości wielu ekspertów żywieniowych ostrzega przed zbyt częstym spożywaniem ryb, aby zapobiec przyswajaniu tych toksycznych zanieczyszczeń z rybiego mięsa i produktów.

Jedna dawka dzienna IQ Mega zawiera 1000 mg czystych, mikro-przesączonych lipidów morskich z 600 mg EPA i 400 mg DHA omega-3 kwasów tłuszczowych bez toksyn i metali ciężkich.

SKŁAD:
Molekularnie destylowany olej z anchois, sardynek, makreli
Inne składniki: Olej słonecznikowy, Citrus sinensis (dzika pomarańcza), aromat naturalny, ekstrakt z rozmarynu, askorbylu palmi-Tate, naturalny mix tokoferoli.

JAK STOSOWAĆ 
Brać 1 łyżeczkę do herbaty dziennie.
Po otwarciu przechowywać lodówce (z dala od źródeł ciepła i światła).
Nie zamrażać - może stracić swoje właściwości.
Po otwarciu spożyć w ciągu max. 100 dni.
Trzymać butelkę dobrze zakręconą aby zachowała świeżość.

Uwaga:
Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem.
Nie spożywać jeśli nowe opakowanie ma zerwaną plombę.
Nie zawiera produktów mlecznych i mącznych. 
 
Powrót: Home >> Suplementy >>