Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      Immortelle
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

Immortelle – mieszanka odmładzająca

To opatentowana mieszanka mocno odmładzająca, która składa się z  rzadkich olejków eterycznych, które od lat były stosowane do upiększania i poprawy skóry. Immortelle Anti-Aging jest sformułowany, aby chronić i odżywiać skórę, pomagać zmniejszać zapalenie, które jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do procesu starzenia się. Wspiera zdrowie skóry na poziomie komórkowym, a olejki utrzymują gładszy, bardziej promienny i młodzieńczy wygląd skóry.

Starzenie nie oznacza bycia coraz mniej atrakcyjnym. Istnieje wiele sposobów, aby dbać o swoje zdrowie i wygląd swojej skóry. Podejmując działania teraz, skóra może być odżywiona i chroniona poprzez zdrowe wybory i codzienną pielęgnację. Utrzymanie twojej skóry zdrowej i odżywionej jest dobre nie tylko dla twojego wyglądu, ale również niezbędne dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Pijąc dużo wody, biorąc naturalne witaminy, suplementy mineralne oraz używając skutecznych produktów do pielęgnacji skóry, które ją odżywiają, pomagasz utrzymać skórę miękką, zdrową i zapewniasz jej promienny wygląd.

Aplikuj oszczędnie na twarzy, szyi i miejscach z problemami po oczyszczeniu, przed nałożeniem serum lub balsamu. Zwróć szczególną uwagę na plamy starcze, drobne linie i zmarszczki. Rozcieńczyć z olejem kokosowym lub innym czystym olejem roślinnym, aby ukoić wrażliwość skóry. Unikać kontaktu z oczami.

Skład:

Frankincense
Helichrysum
Lavender
Myrrh
Rose
Sandalwood

Właściwości:

·         przeciw zmarszczkom,

·         przeciw starzeniu,

·         podrażnienia od słońca,

·         stany zapalne,

·         utrzymuje wilgoć,

·         odżywia skórę,

·         odnawianie tkanek.

 

Powrót: Home >>   Mieszanki >>