Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      Slim&Sassy
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

Slim & Sassy – mieszanka odchudzająca

To metaboliczna mieszanka olejków eterycznych, które pomagają ograniczyć apetyt pomiędzy posiłkami tym samym przyczyniając się do utraty wagi.

Nadwaga przyczynia się do wielu chorób zwyrodnieniowych, obniża witalność i energię. Jedzenie zdrowej żywności, dostarczanie niezbędnych składników odżywczych za pomocą suplementu diety, a także regularne ćwiczenia fizyczne mogą pomóc zmienić niezdrowe sygnały do ​​jedzenia więcej niż potrzebujemy a także spowodować utratę wagi.

Wystarczy dodać 8 kropli do 16 uncji wody i pić aromatyzowaną wodę przed, pomiędzy i po każdym zdrowym posiłku w ciągu dnia, aby ograniczyć głód i uspokoić żołądek. Ma zero kalorii i jest doskonałym zamiennikiem dla wysokokalorycznych napojów, które zawierają sztuczne substancje słodzące i barwniki.

Slim & Sassy może być stosowany przez dyfuzowanie w domu lub w pracy bądź stosując kilka kropli na dłonie, a następnie oddychając głęboko, tak aby przeprogramować swoje ciało na nowy zdrowy styl życia.

Jeść mniej - jedzenie może być fizycznie i emocjonalnie przyjemne. Kiedy jesteśmy głodni, nasze ciała wysłać silne sygnały za pośrednictwem różnych fizjologicznych ścieżek, aby poinformować nas, że nadszedł czas, aby jeść. Kiedy odpowiadamy przez jedzenie, równie potężne sygnały wynagrodzi nam odpowiedzi na pragnienia naszego ciała. Sygnały te mają wpływ na czas o ile jemy, co jemy i dlaczego jemy.

Większość ludzi w krajach rozwiniętych zużywają więcej kalorii niż wymagane do wspierania zdrowego i niezapomniane funkcji życiowej. Zmniejszenie ilości kalorii, które spożywamy podczas diety może być trudne, jeśli nasze ciała są warunkowane wysokokalorycznych diet. Jeść więcej zdrowej żywności, w mniejszych ilościach w ciągu dnia, za pomocą suplementu diety niezbędnych składników odżywczych, a udział w regularnych ćwiczeń fizycznych może pomóc zmienić niezdrowe sygnały do ​​jedzenia więcej niż potrzebujemy lub zjeść z niewłaściwych powodów.

Zdrowa Hydration - Wiele niezdrowe "dieta" mikstury używać diuretyków, które powodują, że organizm zwalnia wodę skutkujące krótkoterminowej utraty wagi, ale również w wyniku odwodnienia i innych negatywnych skutków dla zdrowia. Wody pitnej regularnie w ciągu dnia może pomóc wspierać wysiłki, aby jeść mniej kalorii. Odpowiednie nawodnienie jest również niezbędne dla funkcji metabolicznych w całym organizmie i wspomaga komórkową energię i aktywność.

Uwaga: Slim & Sassy zawiera olejki cytrusowe, które mogą zwiększać nadwrażliwość skóry na słońce przez okres do 12 godzin po zastosowaniu miejscowym. Nie stosować bezpośrednio do oczu, uszu lub nosa. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj się z lekarzem.

Skład:

Grapefruit
Lemon
Peppermint
Ginger
Cinnamon

Właściwości:

 

·         zarządzanie głodem i apetytem,

·         uspokaja żołądek,

·         podnosi nastrój,

·         prawidłowe nawodnienie.

 

Powrót: Home >>   Mieszanki >>