Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      cinnamon
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

Olejek z Kory Cynamonu (Cinnamon Bark)

 

Działanie:

Wysoce antymikrobowy, anty infekcyjny, antybakteryjny - ma szerokie spektrum przeciwdzialania infekcjom. Jest antywirusowy i antygrzybiczy (candida). Generalnie działa tonizująco. Zwiększa przepływ krwi jeśli wcześniej był on ograniczony. Jest lekko antyzakrzepowy.

 

Olejek z kory cynamonu jest jednym z najbardziej antymikrobowych olejków eterycznych. Produkowany jest na Sri Lance od ponad 2000 lat. Badania wykazały, że patogeniczne mikroorganizmy nie mogą żyć w obecności olejku z cynamonu (Yousef, 1980r.).

 

Wskazania:

·         Tropikalne infekcje,

·         Tyfus,

·         Dur brzuszny,

·         Candida,

·         Pochwice.

 

Inne zastosowania:

Olejek ten jest dobrodziejstwem dla systemu krążenia. Jest bardzo pomocny przy różnych infekcjach, kaszlu, osłabieniu, wyczerpaniu, zapaleniach górnych dróg oddechowych, w problemach trawiennych, reumatyzmie, pomaga się uwolnić od brodawek i kurzajek. Zwalcza choroby wirusowe i zakaźne oraz także pobudza seksualnie.

 

Jak stosować:

Rozpylamy, dajemy zewnętrznie na spodnią stronę stóp, kostki nóg, nadgarstki dłoni. Dajemy także wewnętrznie jako dodatek do pokarmów i napoi.

 

UWAGA: Ponieważ dwa z chemicznych składników olejku (cinnamaldechyde i eugenol) mogą podrażnić skórę (wrażenie oparzenia), lepiej jest w przypadku smarowania skóry rozcieńczyć olejek, np. 1 kroplę cynamonu na 50 kropli oleju kokosowego. Stopień rozcieńczenia olejku zależy od wrażliwości skóry.

Powrót: Home >>   Pojedyncze >>