Uzdrowiciel w każdym domu
   Home      Firma
             Analiza stanu
               organizmu

 
        Super spreje
 
 

 
             Kupuj taniej
 

  
                        
               NOWOŚCI
 

 

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu większość firm produkujących olejki eteryczne dostarczała wysokiej jakości, naturalny produkt. Jednak w miarę postępu techniki (stosowanie tzw. „wypełniaczy” i syntetycznych substytutów) pokusa zwiększania zysków kosztem jakości stawała się coraz silniejsza. Klient na pierwszy rzut oka (i pociągnięcie nosem) nie był w stanie dostrzec różnicy między naturalnych olejkiem eterycznym a wyrobem olejko-podobnym.

W roku 2008 kilku ekspertów zajmujących najwyższe stanowiska w branży olejków eterycznych postanowiło powrócić do korzeni. Założyli zupełnie nową firmę, która zobowiązała się nigdy nie korzystać z tanich metod produkcji syntetycznych olejków. Ich celem było udostępnienie na rynek bogatych we właściwości lecznicze, naturalnych wyciągów z roślin w takiej formie w jakiej zrodziła je ziemia.

Tak powstała firma dōTerra (dōTerra w języku łacińskim oznacza „Dar Ziemi”).

Zaczęło się od ambitnej wizji

Założycieli dōTerra łączyła wspólna, unikalna i bardzo odważna wizja (uważana przez niektórych za naiwną, bo zbyt idealistyczną). Aby lepiej zrozumieć zuchwałość tej wizji, usiądź wygodnie w fotelu, zamknij oczy i wyobraź sobie świat, w którym:

…stosowane są lekarstwa nie mające szkodliwych efektów ubocznych, a więc takie, które można używać do woli i których efekty są tylko pozytywne. Leczą, nie uszkadzając żadnych narządów i nie wciągając w niebezpieczne uzależnienia;

…przodujący eksperci w dziedzinie medycyny konwencjonalnej połączyli swoje wysiłki z przodującymi ekspertami medycyny naturalnej (obecnie nazywanej jeszcze „alternatywną”);

…czyste i w 100% naturalne olejki eteryczne używane są powszechnie nie tylko przez miłośników medycyny naturalnej, ale także osoby nie mające takich zainteresowań, a nawet sceptyków.

…stworzenie doskonałego produktu jest opłacalne pomimo dodatkowych kosztów.

Teraz możesz śmiało otworzyć oczy, ponieważ ta wizja szybko się wypełnia w realnym świecie. Jest tak dlatego, że:

1. Olejki dōTerra są zdrowe.

Naturalne składniki olejków eterycznych dōTerra są łatwo przyswajalne przez ludzki organizm. Dlatego nie szkodzą zdrowiu, nie uzależniają i nie powodują efektu uodparniania się na ich przyszłe działanie.

2. Są tworzone przez Naturę (albo jak wolisz przez Stwórcę), a wydobyte efektywnymi metodami naukowymi, które nie próbują polepszyć doskonałej już natury.

Produkcja, oraz łączenie poszczególnych naturalnych olejków prowadzone są przez uznanych w świecie nauki ekspertów. Ich zdrowotne działanie to nie wynik siły sugestii sprytnego szarlatana, ale solidnych badań naukowych i licznych eksperymentów.

3. Olejki eteryczne dōTerra naprawdę działają.

Bez względu na to, czy ktoś wierzy w skuteczność naturalnej medycyny, czy też pozostaje krytyczny wobec alternatywnych metod leczenia, jeżeli taka osoba po dwutygodniowym ataku migreny zostaje skutecznie wyleczona po prostym zastosowaniu olejku eterycznego, stare uprzedzenia zastępują podziw i uznanie dla niepobitej mocy natury.

4. Pomimo swojej imponującej inteligencji, człowiek jednak pozostaje istotą naturalną.

Świadomie czy nie, dążymy do polepszenia swojego samopoczucia i zdrowia. Dlatego właśnie wolny rynek docenia przewagę jakościową olejków eterycznych dōTerra nad wyrobami o podobnej nazwie produkowanymi i rozprowadzanymi przez inne firmy.

Sukces jaki odnieśli założyciele firmy dōTerra przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Rynek sowicie wynagrodził producenta idealistycznie stawiającego na doskonałą jakość i dobro klienta, zamiast łatwy i szybki zysk.

Obecnie dōTerra uznawana jest za jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży na świecie. Swój sukces zawdzięcza:

  • bezwzględnej wierności zasadom i wartościom, które zainspirowały jej powstanie;
  • bogatemu doświadczeniu jej założycieli;
  • unikatowemu, bardzo efektywnemu systemowi marketingu, który motywuje niezależnych konsultantów do zapraszania potencjalnych klientów by sami wypróbowali działanie olejków eterycznych (ponad 60% z nich zostaje wiernymi użytkownikami olejków eterycznych dōTerra!).

                                                                                                                                                                                                                                                         Powrót